PŘEDOBJEDNÁVKA

Galerie vzorů ze zápisů, které se právě pro vás tisknou =)

A jak to celé vlastně funguje?

ZÁPISY probíhají na facebookové skupince: Látky od Králinky. Jednotlivé příspěvky obsahují popis na jakých materiálech je možný vzor tisknout. Celá role má 20bm při teplákovině a 25bm při úpletu. Proto je důležité sledovat také fb skupinku, protože tam téměř denně najdete nové vzory a také albumy s již nabranými vzory. Pokud vám něco padne do očka, vložíte do komentáře počet metrů. Jakmile se u vašeho komentáře ode mě zobrazí prstík LIKE, mám vás v evidenci u vzoru.

Vzor, pokud nabereme společně dostatek metrů, poté putuje do tiskárny a vy se můžete začít těšit na hotové dílo. Ve skupince na fb vás označuji a oznamuji, že návrh prošel k tisku, abyste věděli, zda na váš kousek čekat, či nikoli.

Tisk trvá obvykle 4 týdny, ale v případě velké vytíženosti může trvat i 6 týdnů. Je to věc, kterou nemůžeme, byť bychom si to moc přáli, ovlivnit. Nicméně někdy se vyplatí na nový vzor počkat a mezi tím se věnovat jinému projektu.

Ze zpětných vazeb od vás zákazníků, vám ale čekání nevadí, proto pro vás máme vždy čerstvou a pestrou nabídku vzorů.

Objednávku platíte až v momentě, kdy nám jedou role do skladu, takže se nemusíte obávat žádné platby předem s nejistým dodáním. Objednávku vytváříme společně přes Messenger na fb skupině. U nových zákazníků je třeba zprávu otevřít v záložce žádost o zprávu v aplikaci Messenger.

KRÁTKODOBÉ PŘEDOBJEDNÁVKY jsou rozdílné v tom, že vzory, které si objednáváte, jsou obvykle u dodavatelů skladem již natisknuté, a tudíž máte jistotu, že látku dostanete.  Balíčky s královskými poklady dostáváte víceméně do 14 dnů od objednání.